Wysoka pozycja w wyszukiwarkach

W wyszukiwarce Google nasz profil na Autorii wyświetla się zwykle na 2-5 pozycji (w zależności od hasła, np. „tysiak”, „komis tysiak” lub „skup i sprzedaż tanich samochodów Ożarów”) – mówi Marcin Szafrański z Komis Tysiak.

Wysokie pozycje Komis Tysiak w wyszukiwarce Google
Wysokie pozycje Komisu Tysiak w wyszukiwarce Google (tu: 3. i 2.)

Dziesiątki tysięcy wyświetleń

Link do naszego profilu na Autorii wyświetlił się ok. 53,5 tys. razy, generując blisko 4,9 tys. kliknięć w ciągu ostatnich 3 miesięcy w wyszukiwarce Google. Oznacza to kilkaset wyświetleń i kilkadziesiąt odwiedzin profilu dziennie. Wysoki, ponad 9% CTR!

53,5 tys. wyświetleń

4,9 tys. odwiedzin

przez ledwie 3 miesiące…

Dane udokumentowane, pochodzą z narzędzi analitycznych Google.

Koszt całkowity: 0 zł!

Te świetne wyniki osiągnęliśmy całkowicie bezpłatnie, jako, że korzystamy z promocyjnego okresu w Autorii. Nie płacimy nic za utrzymanie konta, czy wystawianie ogłoszeń. A te ostatnie wystawiamy jednym kliknięciem za pomocą programu do eksportu ogłoszeń – kwituje pan Marcin.

Dlaczego Autoria?

  • Skuteczna i niedroga. Autoria skutecznie przyciąga klientów a niewiele kosztuje (w okresie promocyjnym nie kosztuje nic, a potem już od 1.99 zł za ogłoszenie za 30 dni, zgodnie z cennikiem).
  • Wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Profile dealerów na Autorii osiągają wysokie pozycje i dają tysiące darmowych wyświetleń w wyszukiwarkach. Umożliwiają promowanie marki dealera z własnym hasłem reklamowym!
  • Walczymy z drożyzną. Autoria ma szansę stać się tańszą, realną konkurencją dla dotychczasowego, drogiego, lidera. Tylko silna konkurencja stworzy presję na obniżenie cen ogłoszeń na rynku. Dlatego wspieramy Autorię.
Własne hasło reklamowe ustawiane przez dealera na profilu. Widoczne w wyszukiwarkach.

Postaw na Autorię i obniżaj ceny ogłoszeń!

Tylko realna konkurencja ma szansę zmienić układ sił na rynku i obniżyć ceny za ogłoszenia.

Buduj siłę nowego portalu, jednocześnie nie tracąc dzisiejszych klientów. Jak to zrobić?

  • Przez pewien czas nadal ogłaszaj się na dotychczasowym portalu ogłoszeniowym, ale jednocześnie kieruj klientów na nowy portal.
  • Kieruj na ogłoszenia na Autorii ze swojej strony www, konta na Facebook’u, wywieś banery Autorii.

Takie działanie spowoduje, że nadal będziesz mieć ten sam ruch z Internetu, a będzie on stopniowo będzie przechodził z jednego portalu na drugi. Dlaczego tak się stanie?

Jeśli chodzi o Internet, masz 2 typy klientów:

  1. Klienci, którzy znajdują Twoje ogłoszenia w portalach ogłoszeniowych.
  2. Klienci, których sam odsyłasz do portali ogłoszeniowych (ze swojej strony www, portali społecznościowych, czy banerów na placu).

W pierwszym przypadku nic się nie zmieni, klienci nadal będą znajdować Twoje ogłoszenia i dzwonić do Ciebie.

W drugim przypadku klienci będą odwiedzać Twoje ogłoszenia na alternatywnym portalu ogłoszeniowym, oswajać się z jego marką, wracać do niego, wspominać o nim znajomym. Z czasem coraz więcej klientów będzie trafiać na ten portal i ostatecznie Twoje ogłoszenia. Dla klientów, których sam przekierowujesz, nie ma znaczenia, czy jest to obecny lider rynku, czy inny portal. Oczywiście kieruj klientów na przyzwoity portal, atrakcyjny i szybko działający na komórkach.

Na przykład na Autorię.

Czytaj więcej o Autorii dla dealerów.


O Komisach Tysiak

Komisy Tysiak to największe komisy samochodowe w Warszawie i okolicach zajmujące się wyłącznie tanimi autami. Posiadamy auta już od 800 zł do max 5000 zł. Oferujemy skup, sprzedaż oraz zamianę aut. Dysponujemy trzema rozległymi placami w trzech różnych lokalizacjach. Na każdym placu można oglądać do 100 tanich samochodów do wyboru.

Linki do stron Komis Tysiak z pojazdami na sprzedaż w Autorii:

komis-tysiak.autoria.pl

targowek-komistysiak.autoria.pl

ozarow-komistysiak.autoria.pl


Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 2

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o