Wysoka pozycja w wyszukiwarkach

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach sprzedaż pojazdów i części zależy od pozycji profilu dealera w wyszukiwarkach Internetowych, w szczególności w najpopularniejszej – Google. Portal Autoria.pl robi na tym polu dobrą robotę.

W wyszukiwarce Google nasz profil na Autorii wyświetla się zwykle na 2-5 pozycji (w zależności od hasła, np. „tysiak”, „komis tysiak” lub „skup i sprzedaż tanich samochodów Ożarów”)” – mówi Marcin Szafrański z Komis Tysiak.

Co ważne, dealer ma kontrolę nad tym, jakie hasła reklamowe wyświetlają się z linkami! Ustawia je zwyczajnie na swoim profilu w Autorii. Unikatowa szansa na promocję!

Wysokie pozycje Komis Tysiak w wyszukiwarce Google
Wysokie pozycje Komisu Tysiak w wyszukiwarce Google (tu: 3. i 2.)
Własne hasło reklamowe ustawiane przez dealera na profilu widoczne w wyszukiwarkach.

Z kolei inny dealer pojazdów – Auto komis Kutno (AutoKomisKutno.autoria.pl) – wyświetla się nawet na 1. pozycji („komis kutno wierzbie”), czyli ponad wszystkimi innymi portalami, nawet tym największym! Po chyba najpopularniejszym haśle na rynku komisowym w Kutnie („komis kutno”) strona dealera w Autorii pokazuje się na bardzo wysokiej 2. pozycji!

Najwyższa możliwa, 1. pozycja w wyszukiwarce Google dla Komisu Kutno

Coraz lepiej pozycjonowane są także niedawno założone konta dealerów części. Roxicar roxicar.autoria.pl (4. pozycja po haśle „roxicar”, 2. pozycja – „roxicar krotoszyn”), czy autoczęści Kolumbkolumb.autoria.plmiejsce 2. („kolumb bielsko biała”).

Istotną przewagą konkurencyjną, która wpływa na lepsze pozycjonowanie kont dealerów części na Autorii, jest prezentacja logotypu dealera. Nie ma tego u dotychczasowych liderów w ogłoszeniach z częściami.

Wysokie pozycje autoriowych kont Roxicar i Kolumb wraz z logotypami w wyszukiwarce Google

Dziesiątki tysięcy wyświetleń

Dobra pozycja w wyszukiwarkach to także świetna okazja na promocję dealera, nawet jeśli nie będzie z tego kliknięcia. Samo wyświetlenie linku z odpowiednim hasłem reklamowym i logotypem to już jest promocja marki. Autoria umożliwia i wysoką pozycję i prezentację logo dealera!

„Link do naszego profilu na Autorii wyświetlił się ok. 53,5 tys. razy, generując blisko 4,9 tys. kliknięć w ciągu ostatnich 3 miesięcy w wyszukiwarce Google. Oznacza to kilkaset wyświetleń i kilkadziesiąt odwiedzin profilu dziennie. Wysoki, ponad 9% CTR!” – kontynuuje właściciel Komisu Tysiak.

53,5 tys. wyświetleń

4,9 tys. odwiedzin

profilu Komis Tysiak przez ledwie 3 miesiące.

Według narzędzi analitycznych Google, Auto Komis Kutno w ostatnich tygodniach zanotował prawie 13 tys. wyświetleń i ponad tysiąc odwiedzin. I z każdym tygodniem jest tego więcej!

Koszt całkowity: 0 zł!

Zazwyczaj za wysokie pozycje w wyszukiwarkach trzeba słono płacić specom od pozycjonowania SEO. W Autorii jest inaczej – możesz uzyskać to wszystko kompletnie ZA DARMO! Jak to możliwe? Wyszukiwarki doceniają jakość i unikatowość Autorii, a to odbija się na wysokich pozycjach kont dealerów w tej domenie. Ponadto nasi specjaliści od SEO skutecznie pracują nad zdobywaniem jak najlepszych wyników w wyszukiwarkach.

„Te świetne wyniki (53,5 tys. wyświetleń i 4,9 tys. odwiedzin w ciągu 3 miesięcy – red.) osiągnęliśmy całkowicie bezpłatnie, jako, że korzystamy z promocyjnego okresu w Autorii. Nie płacimy nic za utrzymanie konta, czy wystawianie ogłoszeń. A te ostatnie wystawiamy jednym kliknięciem za pomocą programu do eksportu ogłoszeń” – kwituje szef Komisu Tysiak.

Też chcesz za darmo takiej reklamy? Śpiesz się i skorzystaj z możliwości bezpłatnego dodawania ogłoszeń na Autoria.pl!


Dlaczego Autoria?

Warto założyć konto i publikować ogłoszenia na Autorii z kilku prostych przyczyn:

  • Skuteczna i niedroga. Autoria skutecznie przyciąga klientów a niewiele kosztuje (w okresie promocyjnym nie kosztuje nic, a potem już od 1.99 zł (pojazdy) i 0.1 zł (części) za ogłoszenie za 30 dni, zgodnie z cennikiem).
  • Wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Profile dealerów na Autorii osiągają wysokie pozycje i dają tysiące darmowych wyświetleń w wyszukiwarkach. Umożliwiają promowanie marki dealera z własnym hasłem reklamowym!
  • Walczymy z drożyzną. Autoria ma szansę stać się tańszą, realną konkurencją dla dotychczasowego, drogiego, lidera. Tylko silna konkurencja stworzy presję na obniżenie cen ogłoszeń na rynku. Dlatego wspieramy Autorię.

Postaw na Autorię i obniżaj ceny ogłoszeń!

Tylko realna konkurencja ma szansę zmienić układ sił na rynku i obniżyć ceny ogłoszeń.

Buduj siłę nowego portalu, jednocześnie nie tracąc dzisiejszych klientów. Jak to zrobić?

  • Przez pewien czas nadal ogłaszaj się na dotychczasowym portalu ogłoszeniowym, ale jednocześnie kieruj klientów na swój profil na Autorii.
  • Kieruj na ogłoszenia w Autorii ze swojej strony www, konta na Facebook’u, wywieś banery Autorii.

Takie działanie spowoduje, że nadal będziesz mieć ten sam ruch z Internetu, a będzie on stopniowo będzie przechodził z jednego portalu na drugi. Dlaczego tak się stanie?

Jeśli chodzi o Internet, masz 2 typy klientów:

  1. Klienci, którzy znajdują Twoje ogłoszenia w portalach ogłoszeniowych.
  2. Klienci, których sam odsyłasz do portali ogłoszeniowych (ze swojej strony www, portali społecznościowych, czy banerów na placu).

W pierwszym przypadku nic się nie zmieni, klienci nadal będą znajdować Twoje ogłoszenia i dzwonić do Ciebie.

W drugim przypadku klienci będą odwiedzać Twoje ogłoszenia na alternatywnym portalu ogłoszeniowym, oswajać się z jego marką, wracać do niego, wspominać o nim znajomym. Z czasem coraz więcej klientów będzie trafiać na ten portal i ostatecznie Twoje ogłoszenia. Dla klientów, których sam przekierowujesz, nie ma znaczenia, czy jest to obecny lider rynku, czy inny portal. Oczywiście kieruj klientów na przyzwoity portal, atrakcyjny i szybko działający na komórkach.

Na przykład na Autorię.

Czytaj więcej o Autorii dla dealerów.


O Komisach Tysiak

Komisy Tysiak to największe komisy samochodowe w Warszawie i okolicach zajmujące się wyłącznie tanimi autami. Posiadamy auta już od 800 zł do max 5000 zł. Oferujemy skup, sprzedaż oraz zamianę aut. Dysponujemy trzema rozległymi placami w trzech różnych lokalizacjach. Na każdym placu można oglądać do 100 tanich samochodów do wyboru.

Linki do stron Komis Tysiak z pojazdami na sprzedaż w Autorii:

komis-tysiak.autoria.pl

targowek-komistysiak.autoria.pl

ozarow-komistysiak.autoria.pl


Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 4.5 / 5. Liczba ocen: 6

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarze z największą liczbą odpowiedzi
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Autoria PressAutoria Press Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Autoria Press
Gość
Autoria Press

Części Opelvag z Pabianic (https://opelvag.autoria.pl/) – najwyższa możliwa pozycja #1 po haśle „części opelvag”. Lepiej się nie da! 😎