Pojawiła się Autoria. Teraz możesz zaszaleć…Szybko i na temat.

Szukasz części do swego samochodu? Chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie kosztują elementy, które trzeba naprawić albo wymienić? Nie lubisz przepłacać za części oferowane przez warsztat? Oczywiście musisz porównać ceny w różnych sklepach.

Ale szkopuł w tym, że w uniwersalnych, internetowych porównywarkach, siłą rzeczy, motoryzacja nie jest najważniejsza. Często samochody są w nich jedynie podrzędną kategorią. Porównywanie cen autoczęści nie jest więc takie proste i efektywne, jakby wydawało się na pierwszy rzut oka. I nie chodzi nawet o samą ilość ofert z częściami, akcesoriami itp., ale o jakość wyszukiwania. Nie ma wyszukiwania dla precyzyjnie określonej wersji pojazdu, z konkretnym silnikiem i układem napędowym (skrzynia biegów, ewentualnie 4×4). Nie ma filtrów specyficznych dla części, danych technicznych dostarczonych przez producenta, opisu, numerów, zamienników, wymiarów, specyfikacji.

U nas, na Autoria.pl, to wszystko jest! To szybka porównywarka cenowa, dzięki której znajdziesz najtańsze części. Wystarczy dosłownie kilkanaście sekund i już wiesz, gdzie kupić i jaka jest cena takich rzeczy jak: filtr oleju, filtr paliwa, świece zapłonowe, rozrząd, sprzęgło, dwumasowe koło zamachowe, klocki hamulcowe i czego tylko jeszcze potrzebujesz. Przejście na stronę konkretnego sklepu to oczywiście jedno kliknięcie.

Autoria.pl to pierwsza w Polsce motoryzacyjna porównywarka, innego asortymentu nie mamy. To  pierwsza porównywarka dobierająca części do pojazdu. Jedyna dająca pewność, że porównujesz, a potem kupujesz dokładnie taką część, jaka jest Ci potrzebna. Znajdź część motoryzacyjną, z Autoria.pl staje się to szybkie i łatwe!

Autoria – precyzyjni w każdej części

Autoria precyzyjnie dobiera części do pojazdu

Dobór odpowiedniej części do pojazdu często jest dużym wyzwaniem. Mnogość ofert, producentów części, zamienników różnej jakości, czy wariantów tej samej części na przestrzeni kolejnych roczników samochodów powodują, że bez fachowego doradztwa i dokumentacji nietrudno o pomyłkę.

Autoria rozwiązuje ten problem. Wystarczy, że podasz dane swojego pojazdu, czyli jego markę, model, typ i datę produkcji, a natychmiast otrzymasz listę precyzyjnie dopasowanych do Twojego pojazdu części i akcesoriów. Co więcej – dopasowanie to jest gwarantowane przez globalnego dostawcę danych motoryzacyjnych – TecAlliance, który stale współpracuje z koncernami samochodowymi, aktualizując bazę i numerację moto-części. Jest to unikatowa funkcjonalność, niedostępna w innych tzw. uniwersalnych porównywarkach cenowych.

Wybór pojazdu prosty jak kilka kliknięć

Łatwość wyszukiwania i wiarygodne dopasowanie

Już nie musisz być ekspertem w dziedzinie motoryzacji, aby dobrze wybrać części. Wybierając kategorię części, np. klocki hamulcowe, czy pióra wycieraczek, otrzymasz listę konkretnych części, z możliwością wyszukiwania po nazwie producenta, przedziale cenowym, parametrach danego produktu oraz lokalizacji sklepu. Zwłaszcza możliwość odbioru osobistego jest szczególnie istotna przy zakupie części motoryzacyjnych, ponieważ w związku z dużym zróżnicowaniem części, konsultacja w sklepie dodatkowo zwiększa gwarancję, że wybrany asortyment będzie optymalny do Twojego samochodu.

Strona części z listą sklepów
Szybko porównaj i wybierz najlepszą ofertę i kup w sklepie!

Oszczędzaj czas i kupuj najkorzystniej

Ostatnim krokiem wyboru części jest porównanie ofert różnych sklepów oferujących konkretny produkt. Na stronie części w zakładce „Kup w sklepie” masz dostęp do listy wielu sklepów w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na porównywanie cen w poszczególnych sklepach.

Pieniądze oszczędzone w Autorii
Oszczędność kilkudziesięciu złotych dzięki Autorii to nie jest rzadkość!

Cena to nie wszystko

Oprócz ceny, która jest istotą działania porównywarki cenowej, ważne są takie kryteria jak wspomniana możliwość odbioru osobistego i zapłacenia w kasie, opcje i cena dostawy, gwarancja, możliwość zwrotu, ale też wiarygodność danego sprzedawcy. Wiarygodność tą możesz ocenić bazując na opiniach i ocenach innych klientów, którzy dokonali już zakupu. Dlatego, korzystając z Autorii możesz mieć pewność, ze podejmujesz optymalną decyzję zakupową.


Autoria.pl – Porównywarka Cenowa Części

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 3

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o