Jeśli prowadzisz sklep z nowymi częściami – to właśnie dla Ciebie powstała pierwsza w Polsce porównywarka cenowa części – Autoria.pl. Poznaj najnowocześniejsze narzędzie promocji sprzedaży, które może wkrótce stać się Twoim największym źródłem pozyskiwania klientów z internetu.

Promocja poprzez porównywarki cen to jedna z najskuteczniejszych metod marketingu dla sklepu internetowego

źródło: nf.pl

Ponad 60% klientów sklepów internetowych korzysta już z tzw. uniwersalnych porównywarek cenowych. Autoria przyciągnie klientów, którzy szukają części motoryzacyjnych. Autoria to pierwsza w Polsce porównywarka cenowa części z gwarancją dopasowania części do pojazdu.

Ponad 60% klientów korzysta z porównywarek cen.

źródło: jw.

Twoja oferta będzie widoczna na liście ofert po eksporcie cennika i stanów magazynowych do Autorii. Jeśli Twoje oprogramowanie sklepowe bazuje na TecDoc – zrobisz to w bardzo łatwy sposób, ponieważ Autoria wspiera z tą technologię.

W Autorii nie płacisz abonamentu. Zapłacisz wyłącznie za skuteczne przyciągnięcie klienta do Twojego sklepu (model za kliknięcie – CPC – cost per click).

Poniżej poznasz opis poszczególnych funkcjonalności Autorii.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu z nami.

Profil

W pakiecie otrzymujesz swój własny adres: https://twójsklep.autoria.pl.

Klienci zobaczą Cię tak:

PRofil sklepu w Autorii
Profil sklepu w Autorii

Strona sklepu z listą ofert dostępnych tylko u Ciebie. Dane kontaktowe z mapką, informacje o sposobach dostawy i płatności. Oceny i opinie Twoich klientów. Wyszukiwarka produktów, jakie zamieszczono w Autorii. Klienci mają do dyspozycji filtr, po wybraniu którego zobaczą tylko oferty dostępne w Twoim sklepie.

Twój sklep na liście ofert

Klienci zobaczą Cię w ten sposób. Stąd trafić mogą bezpośrednio na stronę danej części w Twoim sklepie. Ten „przeklik” jest rejestrowany i stanowi podstawę do rozliczeń z Autorią: zgodnie z Cennikiem.

Strona części z listą sklepów
Oferta sklepu na liście ofert pod daną częścią

Kokpit i raport kliknięć

Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do dokładnej informacji o przejściach do Twojego sklepu. Dokładne statystyki wejść (sumy dzienne, tygodniowe i w dłuższych, dowolnie ustalonych okresach), czas kliknięcia, link strony części w Twoim sklepie, IP klienta.

Raport z kliknięć Autoria
Raport z kliknięć

Autoria.pl – Porównywarka Cenowa Części. Twoje nowe źródło zysków!

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 3

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o