Darmowa kampania promocyjna? Niemożliwe? A jednak…

Wkrótce o Porównywarce Cenowej Autoria będzie głośno, niedługo ruszamy z promocją. Pracuje dla nas duża firma reklamowa, która przyczyniła się do sukcesu dużych, znanych projektów. Reklamę skierujemy do setek tysięcy odbiorców, takich, którzy szukają części. Potem odwiedzający Autorię trafią na listę sklepów. I wystarczy być na tej liście, żeby potencjalni klienci zobaczyli Twoje logo. To się nazywa budowanie świadomości marki…A jeśli Twoja oferta będzie zachęcająca, to możesz liczyć na jeszcze więcej…Wystarczy, że potencjalny klient kliknie w Twoją ofertę i już masz nowego klienta w Twoim sklepie.

I co on zrobi, ten klient, w Twoim sklepie? Może przejrzy inne produkty, może zadzwoni, sprawdzi Twoją lokalizację, a może od razu złoży zamówienie…Tak czy inaczej, masz  u siebie klienta, do Twojej wyłącznej dyspozycji.

A że mamy dla Was 3 miesiące absolutnie bezpłatnego i absolutnie niezobowiązującego okresu testowego – otrzymasz to wszystko absolutnie za darmo. Darmowe wyświetlenia Twojego logo i darmowe odwiedziny nowych klientów.

A może to w Twojej okolicy klient szuka odbioru osobistego?

Wielu z gości Autorii ceni sobie odbiór osobisty. Tak, lubią wyszukiwać i zamawiać w Internecie, ale potem tylko odbiór osobisty. A jak odbiór osobisty, to niedaleko, w pobliskim sklepie, przecież dojazd to czas i koszt. Może warto być w pobliżu takiego klienta? Nawet jeśli Twoja oferta będzie droższa od konkurencyjnej, to możliwość odbioru osobistego może spowodować, że klient wybierze zakupy właśnie u Ciebie.

Dopiero zaczynamy, jest jeszcze dużo wolnego miejsca na mapie. Może to miejsce dla Ciebie? Śpiesz, się zanim zajmie je ktoś inny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *