Regulamin konkursu

Zasady

 1. Celem konkursu jest nagrodzenie aktywnych użytkowników Autoria.pl, którzy zgłoszą konstruktywne uwagi, opinie i sugestie na temat funkcjonowania portalu, możliwych ulepszeń, czy wykrytych problemów.
 2. Nagrodami w konkursie są:
  10 x pendrive marki GOODRAM z logo Autoria, 16 GB, do wyboru:
  – ładny Unity USB 2.0

  – lub szybki Twister USB 3.0


  100 x podkładka antypoślizgowa typu geckon pod telefon do samochodu

Jak zagrać w 2 prostych krokach?

 1. Zajrzyj na Autorię, przetestuj działanie porównywarki cenowej części i odpowiedz na pytanie: Ile kosztuje na Autorii najtańsze pióro wycieraczki do FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost, 140 KM, benzyna, rok produkcji od 2017.10?
  – Podpowiedź: jak szukać części na Autorii
  – Odpowiedź prześlij w wiadomości prywatnej na Facebooku Autorii.
 2. Dodaj konstruktywną opinię o Autorii na Trustpilot lub Google. Liczymy na jak najwyższe oceny, ale krytyczne komentarze są także mile widziane!
Swoją opinię możesz udostępnić na swoim profilu Facebook’owym w celu zwiększenia szansy na wygraną, ponieważ jednym z kryteriów wygranej jest liczba polubień Twojej opinii.

Kto wygra?

Zwycięzcami w konkursie będzie 100 osób, z których

 • 10 osób otrzyma nagrodę główną: po 1 pendrive i 1 podkładce, w tym:
  • 5 osób, które według Jury konkursowego dodały najbardziej wartościowe opinie
  • 5 kolejnych osób, których opinie zyskają jak największą liczbę „Podoba mi się” (Google) lub „Przydatne” (Trustpilot)
 • 90 kolejnych osób, które jako pierwsze dodadzą opinie, otrzyma nagrodę gwarantowaną – po 1 podkładce.

Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą na koszt organizatora, po uprzednim kontakcie z uczestnikiem poprzez prywatną wiadomość na Facebooku. Lista laureatów zostanie opublikowana w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu z podaniem nazw użytkowników na Facebooku.

Pełny regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest operator portalu Autoria.pl, Dotcom Projects, ul. Domaniewska 39a, 02-672 Warszawa, NIP 67217411416
 2. Konkurs trwa od 30.12.2019 do 17.01.2020
 3. Konkurs nie jest loterią ani losowaniem, nie jest wspierany, sponsorowany przez Facebook, Google ani Trustpilot, ani nie związany z tymi organizacjami, w związku z czym organizacje te są całkowicie zwolnione z odpowiedzialności względem każdego uczestnika konkursu.
 4. Konkurs skierowany jest do fanów Autoria na Facebooku
  – Aby zostać fanem polub stronę https://www.facebook.com/autoriapl/.
 5. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, iż udział w Konkursie wiążę się z przetwarzaniem jego danych osobowych (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu, adres e-mail) przez organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu, w szczególności przekazania nagród laureatom.
 6. Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich.
 7. O wygranej w zakresie 5 głównych nagród decyduje specjalnie powołana komisja złożona przedstawicieli organizatora, która ocenia wystawione opinie, kierując się kryteriami takimi jak: użyteczność i wartość dodanego komentarza. Pozostałe nagrody będą przysługiwać uczestnikom konkursu zgodnie z zasadami opisanymi w rozdziale „Kto wygra?”.
 8. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz osoby współpracujące z tymi podmiotami na innej podstawie niż stosunek pracy.
 9. W przypadku rezygnacji przez zwycięzcę z nagrody, organizator zastrzega sobie prawo przekazania nagrody innemu Uczestnikowi konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo przekazania nagrody kolejnemu uczestnikowi Konkursu, który spełnił wszystkie wymagania konkursowe.Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 2

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o