Przeceny, wyprzedaż rocznika, promocje

Szukasz auta lub motocykla w najlepszej możliwej cenie? Dobrze trafiłeś. Właśnie uruchomiliśmy na Autoria.pl specjalny dział wyprzedażowy, w którym możesz znaleźć pojazdy w najniższych cenach w Internecie.

Autoria.pl/POJAZDY – Najniższe ceny w Internecie

Tylko na Autorii!

Gwarancja najniższej ceny

Tysiące pojazdów jest przecenionych wyłącznie na Autorii! Zasadą jest, żeby każdy samochód, motocykl, czy maszyna oznaczone obniżką „Tylko na Autorii!” miały najlepszą cenę w sieci. Wymagamy od Sprzedających, aby ceny na promocyjne pojazdy były niższe niż na innych portalach internetowych.

Oferta ekskluzywna – dostępna tylko na Autorii

Przebieraj więc w wyprzedażowych ofertach i łów okazje! Możesz upolować nowe auto z wyprzedaży rocznika oferowane przez autoryzowanych dealerów, czy samochód z komisu w specjalnie obniżonej cenie.

Jak znaleźć oferty wyprzedażowe?

Odwiedź dział Autoria.pl/POJAZDY i na szczycie listy możesz znaleźć specjalne oferty. Są one bowiem posortowane według największej obniżki. A więc im atrakcyjniejsza promocja cenowa, tym wyżej na liście będzie znajdować się ogłoszenie. Obniżone ceny rozpoznasz po specjalnym oznaczeniu zawierającym obniżkę w PLN (żółta flaga) oraz starą (skreśloną) i aktualną cenę.

Ogłoszenie samochodu z obniżoną ceną

Gwarancja najniższej ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby promocyjne ogłoszenia na Autorii były najlepszymi ofertami, jakie możesz znaleźć w Internecie. Wynika to wprost z naszego regulaminu, którego przestrzegania wymagamy od Sprzedających. Sami wyrywkowo weryfikujemy, czy ceny wyprzedażowe podane na Autorii są niższe niż na innych portalach ogłoszeniowych. Najlepszą metodą na sprawdzenie oferty jest osobiste porównanie jej z ofertami dostępnymi na innych stronach internetowych. Jeśli znajdziesz w sieci niższą ofertę na dany pojazd niż ta promocyjna na Autorii, prosimy o kontakt.

Wyprzedaż rocznika – czy warto?

Tzw. wyprzedaż rocznika, np. 2020, jest często stosowanym zabiegiem marketingowym przez producentów lub generalnych importerów pojazdów, mającym na celu przyśpieszenie sprzedaży tzw. stocków magazynowych. Zwykle chodzi o samochody pełnowartościowe, jak nowe, tyle że nieco starsze, zazwyczaj roczne, które nie spełniają oficjalnej definicji nowego samochodu. Przypomnijmy, że według aktualnych przepisów nowy samochód to pojazd, który przejechał maksymalnie 6 tys. km lub od momentu dopuszczenia go do użytku upłynęło nie więcej niż 6 miesięcy.

Mimo nieco bardziej zaawansowanego wieku pojazdów, akcje promocyjne typu „wyprzedaż rocznika” pozwalają często wyłowić naprawdę dobre okazje i rabaty sięgające 15-20% od ceny katalogowej. Plusem tego typu promocji jest dostępność samochodów „od ręki”. Akcje tego typu regularnie przeprowadza Toyota, Volkswagen, Hyundai, Opel czy Seat, jak też inni producenci.

Zjazd cenowy Autoria
Wyprzedaż samochodów i motocykli na Autoria.pl

Czy obniżenie ceny ogranicza prawa konsumenta?

Samochody czy motocykle zakupione na wyprzedaży można reklamować tak jak i inne towary niepromocyjne. Podstawą reklamacji jest ich niezgodność z umową (w szczególności z ofertą), tzn. gdy są wadliwe lub nie odpowiadają właściwościom, które cechują tego rodzaju pojazdy.

Sprzedający jest zwolniony z odpowiedzialności za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową tylko wtedy, jeśli wada lub brak określonej właściwości towaru były przyczyną obniżki i konsument był o tym uprzedzony przez Sprzedającego. Np. nie możemy reklamować zarysowania na zderzaku, jeśli było ono powodem obniżonej ceny, na co świadomie się zgodziliśmy.


Czy więc warto szukać wymarzonych pojazdów na Autorii? – Tak, ale tylko wtedy, kiedy nie lubisz przepłacać 🙂

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 5

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o