Autoria.pl/Czesci-uzywane

Jeśli chcesz szybko i precyzyjnie znaleźć części używane, szeroki ich wybór znajdziesz na Autorii. Są tu oryginały i zamienniki, w różnym stanie technicznym i w różnych cenach. Znajdziesz tu części używane, regenerowane, a także do remontu. Możesz trafić również na części nowe, które nigdy nie były montowane do pojazdu. Ceny są zróżnicowane i zależą m.in. od stanu technicznego części, stopnia zużycia, marki producenta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wyszukiwarka części używanych w Autorii

Aby ułatwić wyszukiwanie, oferty są pogrupowane według typu pojazdów. Grupy te to auta osobowe, dostawcze, motocykle, samochody ciężarowe (w tym autobusy), pojazdy budowlane, specjalne, rolnicze i przyczepy (oznaczone jako pojazdy INNE).

Ogłoszenia wystawiają osoby prywatne, ale w lwiej części sprzedawcami są profesjonalne firmy zajmujące się demontażem, regeneracją i sprzedażą części, takie jak stacje demontażu i kasacji pojazdów, szroty, a także klasyczni dealerzy.

Precyzja wyszukiwania, jakiej jeszcze nie było

Zapewne zwrócisz uwagę na łatwość i precyzję wyszukiwania części używanych w Autorii. Wystarczy wybrać markę, model (oraz typ – dotyczy samochodów osobowych), aby otrzymać oferty przyporządkowane do Twojego pojazdu. Skraca to czas poszukiwania i zmniejsza ryzyko pomyłek w doborze części. W celu ostatecznego potwierdzenia zgodności części z pojazdem, rozsądnie jest skontaktować się przed zakupem ze sprzedającym.

Autoria umożliwia także wyszukanie części po nazwie i numerze części, ale też po producencie części (możesz tu znaleźć najbardziej popularnych wytwórców komponentów samochodowych, takich jak Bosch, Valeo, Japan Parts czy Filtron, ale także egzotycznych i specjalistycznych producentów, np. Calorstat by Vernet, Janmor, czy Payen). Dzięki temu oszczędzisz czas i będziesz mógł się skupić na wyborze najlepszej oferty.

Znajdź części już teraz, idź do wyszukiwarki części używanych.


Jeśli sprzedajesz części, załóż konto i od razu zacznij publikować ogłoszenia. Ceny? Do 30.06.2020 za darmo. Potem mocno konkurencyjnie, aby Ci się opłacało dalej być z nami.

Profil dealera części z listą ogłoszeń

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 4.2 / 5. Liczba ocen: 5

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o