Autoria.pl/Czesci-uzywane

Jeśli chcesz szybko i precyzyjnie znaleźć części używane, szeroki ich wybór znajdziesz na Autorii. Są tu oryginały i zamienniki, w różnym stanie technicznym i w różnych cenach. Znajdziesz tu części używane, regenerowane, a także do remontu. Możesz trafić również na części nowe, które nigdy nie były montowane do pojazdu. Ceny są zróżnicowane i zależą m.in. od stanu technicznego części, stopnia zużycia, marki producenta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wyszukiwarka części używanych

Aby ułatwić wyszukiwanie, oferty są pogrupowane według typu pojazdów. Grupy te to auta osobowe, dostawcze, motocykle, samochody ciężarowe (w tym autobusy), pojazdy budowlane, specjalne, rolnicze i przyczepy (oznaczone jako pojazdy INNE).

Ogłoszenia wystawiają osoby prywatne, ale w lwiej części sprzedawcami są profesjonalne firmy zajmujące się demontażem, regeneracją i sprzedażą części, takie jak stacje demontażu i kasacji pojazdów, szroty, a także klasyczni dealerzy.

Precyzja wyszukiwania, jakiej jeszcze nie było

Zapewne zwrócisz uwagę na łatwość i precyzję wyszukiwania części używanych w Autorii. Wystarczy wybrać markę, model (oraz typ – dotyczy samochodów osobowych), aby otrzymać oferty przyporządkowane do Twojego pojazdu. Skraca to czas poszukiwania i zmniejsza ryzyko pomyłek w doborze części. W celu ostatecznego potwierdzenia zgodności części z pojazdem, rozsądnie jest skontaktować się przed zakupem ze sprzedającym.

Autoria umożliwia także wyszukanie części po nazwie i numerze części, ale też po producencie części (możesz tu znaleźć najbardziej popularnych wytwórców komponentów samochodowych, takich jak Bosch, Valeo, Japan Parts czy Filtron, ale także egzotycznych i specjalistycznych producentów, np. Calorstat by Vernet, Janmor, czy Payen). Dzięki temu oszczędzisz czas i będziesz mógł się skupić na wyborze najlepszej oferty.

Znajdź części już teraz, idź do wyszukiwarki części używanych.


Jeśli sprzedajesz części, załóż konto i od razu zacznij publikować ogłoszenia. Ceny? Do 31.03.2021 za darmo. Potem mocno konkurencyjnie, aby Ci się opłacało dalej być z nami.

Profil dealera części z listą ogłoszeń

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby dodać ocenę

Przeciętna ocena: 4.3 / 5. Liczba ocen: 6

Brak ocen. Bądź pierwszy i dodaj ocenę!

Żałujemy, że że uznałeś ten artykuł za bezużyteczny 🙁

Pozwól nam ulepszyć nasz artykuł!

Napisz, jak moglibyśmy ulepszyć ten artykuł


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o