Rejestracja w Autorii odbywa się w maksymalnie uproszczony sposób, bez podpisywania i przesyłania dokumentów papierowych. W ciągu kilku minut możesz już publikować ogłoszenia.

REJESTRACJA I WYBÓR KONTA

W celu utworzenia konta i dodawania ogłoszeń, zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny, w którym wybierz

  • typ konta w sekcji OGŁOSZENIA
    • FIRMA, jeśli jesteś komisem / dealerem pojazdów lub części
    • UŻYTKOWNIK INDYWIDUALNY
  • typ konta w sekcji PORÓWNYWARKA CENOWA CZĘŚCI
    • FIRMA, jeśli prowadzisz sklep z nowymi częściami i zamierzasz eksportować swoją ofertę do Autorii.

Następnie podaj: nazwę użytkownika (uwaga: ta nazwa ma wpływ na Twój adres www w domenie Autorii – będzie stanowić jej pierwszy człon w adresie twojanazwa.autoria.pl), adres email, hasło oraz NIP (dotyczy firm). Zaakceptuj Regulamin i gotowe.

AKTYWACJA KONTA

Na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu możesz korzystać z konta i od razu publikować ogłoszenia (w porównywarce cenowej części wymagana jest jeszcze integracja ze sklepem – patrz niżej).

Możliwe jest także dodanie ogłoszenia bez rejestracji konta, jednak zarządzanie ogłoszeniem możliwe jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Po opublikowaniu ogłoszenia w ten sposób otrzymasz maila z instrukcją do aktywacji konta.


EKSPORT OGŁOSZEŃ (POJAZDY)

Jeśli korzystasz z programów do eksportu ogłoszeń (AKol.pl, Aprosoft-AutoMarket lub Inter.Car), wybierz odpowiednie opcje w swoim oprogramowaniu. Zobacz szczegóły.

EKSPORT OFERTY (CZĘŚCI)

Jeśli założyłeś konto firmowe w porównywarce cenowej, skontaktuj się z nami w celu ustalenia danych do eksportu oferty i integracji danych. Twoje oferty będą widoczne po prawidłowym imporcie oferty.