Autoria jest przygotowana do importowania ogłoszeń z wiodących programów dealerskich. Liczba zintegrowanych programów stale się poszerza – zapytaj swojego dostawcę oprogramowania o możliwość eksportu na Autorię.

Autoria umożliwia także import ogłoszeń części z archiwów popularnych portali aukcyjnych i ogłoszeniowych.

1. AKoL.pl AutoKomis onLine

AKoL.pl to lider w dziedzinie systemów maksymalizacji sprzedaży samochodów poprzez Internet.

Zarządzanie ogłoszeniami odbywa się wygodnie poprzez stronę internetową: http://akol.pl bez instalacji, z dowolnego miejsca.

Więcej szczegółów na stronie AKoL.pl

2. AproSoft – AutoMarket

Specjalizujemy się w budowaniu niezawodnych, bezpiecznych i rozwojowych systemów informatycznych. W ramach współpracy z autoria.pl przygotowaliśmy rozwiązanie informatyczne, dzięki któremu użytkownicy tego serwisu mogą korzystać z nowoczesnego oprogramowania Auto-Market, wspierającego pracę ich Autokomisów.

Auto-Market pozwala między innymi na szybki i wygodny eksport ogłoszeń do wiodących serwisów motoryzacyjnych, szybki przegląd ewidencji pojazdów na placu, sprawne zarządzanie kontaktami z klientami, drukowanie wystawianie im niezbędnych dokumentów i wysyłanie korespondencji e-mail, kartek za szybę w dowolnym formacie. Ponadto posiada wbudowane raporty oraz możliwość definiowania własnych, dowolnych zestawień, własne wzornictwo umów, faktur oraz innych dokumentów.

Zobacz: szczegóły techniczne.

Więcej na temat oprogramowania na stronie:

www.am.aprosoft.pl

3. INTER.CAR

Hybrydowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych.

Szczegóły: inter.car

4. AutoSoft

Program dla stacji demontażu pojazdów.

Kompleksowe rozwiązanie do obsługi Stacji Demontażu Pojazdów. Od znakowania, sprzedaży, wystawiania ofert, kończąc na zaawansowanych raportach.

Szczegóły: http://iautosoft.pl/

5. Import ogłoszeń części z archiwów popularnych programów aukcyjnych

Autoria umożliwia łatwe publikowanie ogłoszeń zarchiwizowanych w portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Odbywa się to za pomocą specjalnie przygotowanych plików w formacie JSON (JavaScript Object Notation) będących zapisami archiwalnych aukcji lub ogłoszeń. Jeśli Twój portal umożliwia eksport / archiwizację ogłoszeń w formie akceptowanej przez Autorię, możesz je łatwo zaimportować. Zastosuj poniższą procedurę.

a) Import / Wybierz plik

Po zalogowaniu na profilu klikamy w opcję IMPORT w lewym oknie, następnie przycisk WYBIERZ PLIK. Wyszukujemy odpowiednie pliki na swoim dysku i zaczynami przetwarzanie.

b) Przetwarzanie w tle

Pliki zostaną dodane do kolejki zadań i będą przetwarzać się w tle. Status przetwarzania „RUNNING”. Możesz w tym czasie zamknąć okno lub korzystać z innych funkcjonalności Autorii. W zależności od liczby ogłoszeń, a w szczególności liczby i wielkości zdjęć, przetwarzanie może potrwać od kilku sekund do kilku godzin. Przykładowo import 300 ogłoszeń może trwać około 10 minut, czyli 30 ogłoszeń na minutę. Czysta oszczędność czasu. Jest to czynność jednorazowa, zamiast Twoich pracowników pracują serwery Autorii :). Ogłoszenia będą zachowane w portalu do czasu ich usunięcia.

c) Zakończenie importu, Twoje ogłoszenia widoczne!

Po zakończeniu importu status zmieni się na COMPLETED. Możesz raz na jakiś czas sprawdzić status przyciskiem ODŚWIEŻ.

Po zakończeniu importu Twoje ogłoszenia są już widoczne w Autorii i tylko czekają na swoich nowych właścicieli! Ogłoszenia znajdziesz w zakładce CZĘŚCI / UŻYWANE / MOJE CZĘŚCI.

Życzymy sukcesów w sprzedaży!

A tak je będzie widział klient w wyszukiwarce:

Widok ogłoszeń dla klientów w wyszukiwarce