Czy wiesz, że Autoria to największy specjalistyczny portal z wyprzedażami samochodów nowych i używanych? W jednym miejscu znajdują się oferty z rabatami, wyprzedaże rocznika, samochody demonstracyjne i sezonowe obniżki cen pojazdów.

Autoria to pierwszy portal wyprzedażowy dla samochodów używanych!

Tu szybko sprzedasz swoje auto

Unikatem w skali całego rynku ogłoszeniowego jest wyprzedaż pojazdów używanych. Od teraz nie tylko dealerzy samochodów nowych mogą cieszyć się szybką sprzedażą w ramach wyprzedaży rocznika aut nowych. Teraz z tej promocyjnej akcji możesz korzystać także względem samochodów w każdym wieku i dowolnym stanie. Autoria to najbardziej prawdopodobne miejsce, gdzie klienci zaczną szukać Twoich samochodów w okazyjnych cenach.

Autoria – największy portal wyprzedażowy

Tylko na Autorii

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się oferty z obniżkami dostępnymi „Tylko na Autorii„. Są one publikowane najwyżej na liście ogłoszeń (zgodnie z zasadą „im wyższy rabat, tym wyższa pozycja”) a ich istotą jest cena najniższa w całej sieci.

Chcesz szybko sprzedać samochód? Obniż jego cenę w stosunku do innych portali i umieść ogłoszenie w Autorii, gdzie właśnie na takie okazje czekają klienci.

Teraz za darmo, abyś mógł sam się przekonać

Obniżkę zrekompensujesz sobie tym, że do 30.06.2021 nic nie zapłacisz za ogłoszenia w Autorii. Zapoznaj się z Cennikiem, aby poznać szczegóły.

Sprawdź tu, jak dodać ogłoszenia wyprzedażowe na Autorii.

W Autorii zamieścisz ogłoszenia o sprzedaży pojazdów i części samochodowych nowych i używanych – do samochodów osobowych, motocykli, samochodów dostawczych, ciężarowych, rolniczych i innych pojazdów mechanicznych.

Autoria to także pierwsza w Polsce 🏷️ Porównywarka cenowa części.


Staramy się bardziej…

Hucznie wkraczamy na rynek i gwarantujemy, że będzie o nas głośno! Właśnie rozpoczynamy naszą kampanię promocyjną. Ty jesteś jej kluczowym elementem, niezbędnym dla naszego wspólnego sukcesu. Wiemy, że musimy dać z siebie wszystko…

W krótkim czasie chcemy stać się Twoim ulubionym portalem z wyboru, który istotnie wpłynie na Twoją sprzedaż. Docelowo chcemy stać się realną alternatywą.

Są to cele możliwe do zrealizowania w rozsądnym czasie. Już teraz jesteśmy w czołówce portali motoryzacyjnych pod względem liczby profesjonalnych ogłoszeniodawców. Zaufało nam ponad 1500 ogłoszeniodawców firmowych. Z Twoim udziałem osiągniemy to szybciej niż myślisz.

Dołącz do nas, nic nie ryzykując.

Do 30.06.2021 możesz korzystać z Autorii całkowicie za darmo. My w tym czasie będziemy intensywnie pracować, aby zdobyć zaufanie kupujących.

Brzmi fair? Nie czekaj, załóż konto na Autorii już teraz. Zamieść ogłoszenia, wywieś baner Autorii na ogrodzeniu, zamieść linki do swoich ogłoszeń na Autorii na swoim FB. Przyłącz się do nas i pokaż, że masz wybór!


Domena twojafirma.autoria.pl na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach!

Jeśli od pewnego czasu prezentujesz swoje ogłoszenia w Autorii, prawdopodobnie link do Twojej domeny w Autorii wyświetla się na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google! W wielu przypadkach w pierwszej trójce! Co to oznacza? Oznacza to, że Twój potencjalny klient szukający nazwy Twojego komisu w internecie z dużym prawdopodobieństwem kliknie na link do Twojego profilu na Autorii!  Sprawdź sam!

Jak to zrobiliśmy? Wyszukiwarki promują portale wysokiej jakości, które wnoszą wartość informacyjną i są przyjazne SEO.

Zobacz, jak wysokie pozycje osiągają inni dealerzy.


Wygodnie i profesjonalnie

Eksport ogłoszeń

Łatwo wyeksportujesz swoje ogłoszenia z następujących platform:

  AutoSoft

Obsługa urządzeń mobilnych

Obsługujemy wszystkie popularne urządzenia i przeglądarki, w tym smartfony oparte na Android i iOS.


Prasa o nas

AUTO MOTOR I SPORT
„W Otomoto.pl liczba ogłoszeń od czerwca spadła. […] Przyczyną okazała się znacząca podwyżka cen ogłoszeń dla klientów instytucjonalnych.[…]. Liczba ogłoszeń rośnie nie tylko na portalu Gratka. Przykładowo, nowy portal Autoria.pl przyciąga komisy darmowymi ogłoszeniami […]”

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

+48 739 002 003

kontakt@autoria.pl


Zobacz także:

Cennik dla firm

Branding – banery

Rejestracja w serwisie

Wyszukiwarka dealerów